Poskytujeme individuálne riešenia pre každého klienta

Stalo sa vám niekedy, že ste prišli do banky s cieľom otvoriť si účet, alebo vložiť peniaze a odišli ste odtiaľ s kreditnou kartou, ktorú ste vlastne ani nepotrebovali?

Konzultoval s vami niekedy zamestnanec banky vaše sny a potreby? Porovnal vám niekedy zamestnanec banky „jeho“ ponuku hypotéky s konkurenčnými ponukami??? Prezradil vám niekedy váš poistný poradca, čo je to miera náhrady mzdy a kam idú vaše peniaze, keď ste prepoistení?? Porovnal vám „jeho“ ponuku s ponukou ďalších poistných poradcov? Ste si istí, že vám odporučil správnu investičnú stratégiu v životnom poistení? Vysvetlil Vám čo sú to počiatočné podielové jednotky??

Jedine na základe komplexnej hĺbkovej analýzy dokážeme zistiť, aké kroky ste doteraz na finančnom trhu podnikli a ktoré z nich boli správne. Po kontrole všetkých vašich zmlúv zistíme, či je finančný profit na obidvoch stranách, alebo iba na tej „opačnej“. Potrebujeme vás však spoznať osobne a položiť vám aspoň 30 otázok. Až keď budeme poznať všetky vaše ciele a potreby, ukážeme vám cestu, ako sa k nim môžete dostať. Vypracujeme vám finančnú stratégiu, či už pre vaše vlastné bývanie, vaše nové auto, alebo pre vaše dieťa, aby mohlo o pár rokov študovať na tej škole, ktorú si vyberie. Za naše služby neplatíte. Vašou jedinou investíciou na začiatok je hodina vášho času. DOHODNITE SI TERMÍN

Pomôžeme vám splniť životný sen o bývaní

Mať vlastnú strechu nad hlavou je snom takmer každého človeka. Spôsobov ako sa k tomuto snu dopracovať je niekoľko. Nie každý má možnosť vyriešiť svoje bývanie hotovosťou.

Financovanie auta

Pre väčšinu ľudí sa vlastné auto stalo už štandardom. Čo však v prípade, že to staré už doslúžilo, alebo sa rozhodnete že váš vozový park by mal omladnúť?