FINANČNÁ REZERVA

Zarobiť dnes peniaze pre väčšinu ľudí nie je ťažké. Oveľa ťažšie je vedieť sa o ne postarať. Najčastejšie miesto, kde ľudia odkladajú svoju hotovosť je banka. Jediným cieľom banky je tvorba zisku. Chcete zo svojich peňazí zisk aj vy? Určite áno. Nízke úročenie vkladov a zároveň poplatky za vedenie účtu sú dva hlavné dôvody, prečo má banka väčší zisk ako klient. A ak tomu pripočítate infláciu, tak ste v čistej strate. Aj napriek tomu, že ste banke požičali svoje úspory...

Ktoré banky poskytujú v súčasnosti najvýhodnejšie podmienky? Ktoré produkty vás ochránia pred infláciou? Ktoré banky vám nezaúčtujú poplatok za to, že im požičiate svoje peniaze? Ktoré bankové produkty sú ideálne na tvorbu operatívnej finančnej rezervy?? Ak hľadáte odpovede na tieto otázky, kontaktujte nás a DOHODNITE SI TERMÍN

KRÁTKODOBÁ - OPERATÍVNA REZERVA

Čo by mal spĺňať sporiaci účet? Peniaze, ku ktorým máte prístup každý deň, a je bez viazanosti, bez nutnosti pravidelných vkladov, s úročením cez 2% p.a., a poplatkom 0€ mesačne. Ideálny nástroj na tvorbu operatívnej rezervy. Ak ho ešte nemáte vo svojom portfóliu, kontaktujte nás.

STREDNODOBÁ REZERVA

Dnes ešte nemusíte presne vedieť, na čo budete peniaze potrebovať o 5 alebo 10 rokov. Vždy je však lepšie nemať cieľ a mať peniaze, ako mať cieľ, ale peniaze si požičiavať od banky za 15% p.a. Ak vás zaujíma, ako vám môže prispieť štát a ako môžete dosiahnuť garantovaný výnos 2% p.a., kontaktujte nás my vám ukážeme, ako tieto výhody môžete využiť vo svoj prospech.

DLHODOBÁ REZERVA

Demografický vývoj hovorí jasnou rečou. Populácia starne. Štátna kasa je už niekoľko rokov prázdna a plná tak skoro nebude. Vek odchodu do dôchodku a výška vyplácaných dôchodkov bude závisieť od toho v akej kondícií bude ekonomika v budúcnosti. Tvorba dlhodobého – dôchodkového kapitálu je teda otázkou vlastnej zodpovednosti.

Druhý pilier mal pôvodne vyriešiť problémy občana. Dnes je však jasné, že nevyrieši ani problémy štátu. Koľko krát od podpisu zmluvy o DSS ste videli svojho sprostredkovateľa? Myslíte si, že máte zvolenú vhodnú investičnú stratégiu? Viete, čo je to investičná stratégia?

Zaujíma vás akými ďalšími formami sa dá dlhodobo sporiť na dôchodk? SPÝTAJTE SA. Ukážeme vám kombináciu najvhodnejších produktov, ktorými si môžete pripraviť slušný dôchodkový kapitál.