PREČO PRÁVE MY

 

Definujú nás vlastnosti profesionálnej spoločnosti, s klientsky orientovanými službami, ochota pomáhať a hľadať vždy najvhodnejšie a najlepšie riešenia pre našich klientov. Široká ponuka služieb pod jednou strechou.

komplexnosť služby, ktoré poskytujeme sú komplexné. Pre všetky sektory finančného trhu môžete preto využívať jedného „architekta“

profesionalita našej práci sa venujeme profesionálne, takže sa nemôže stať, že nás práve zastihnete pri zbere jahôd v Ostraticiach

odbornosť ak vás unesú teroristi, potrebujete odborníka na výkupné. Keď máte chrípku, tak vyhľadáte lekára. Každý by mal robiť to, čo vie a nie kaziť to, čo nevie.

dlhoročné skúsenosti síce sme vznikli nedávno, ale možno bude pre vás dôležitejšie to, že naše praktické skúsenosti majú už roky tínedžera.

úspora času môžete sedieť doma, alebo v kancelárií. Prídeme priamo k vám. Všetko obehneme za vás a vy sa môžete za ten čas venovať tomu, čo vás baví, alebo tomu, čo vám zarába peniaze. Ideálne tomu, čo vás baví a zároveň vám to zarába peniaze

peniaze navyše pomôžeme vám zorientovať sa, čím dokážete ušetriť množstvo času. A čas sú predsa peniaze. Ceny za porovnateľné finančné produkty nie sú všade rovnaké. Z množstva ponúk vám pomôžeme vybrať tie, z ktorých budete mať profit aj vy, nie len finančné inštitúcie. Správnou voľbou vhodného finančného produktu zasa ušetríte niekoľko desiatok eur na poplatkoch.

transparentnosť povieme vám o výhodách, ale „nezabudneme“ ani na nevýhody

nezávislosť, objektivita stalo sa vám niekedy, že by vám zamestnanec banky, alebo poistný poradca odporučil konkurenčnú ponuku? Sme nezávislí od finančných inštitúcií, nikto nás nenúti predávať len preto, aby sme splnili ¼ ročný plán

individuálny prístup tak ako neexistuje univerzálny liek na všetky choroby, neexistuje ani univerzálny finančný produkt, ktorý je „najlepší“ pre všetkých.

zodpovedný prístup dodržiavame pravidlá hry. A preto korektnosť a férovosť očakávame aj od našich spoluhráčov.

dlhodobá spolupráca našou snahou je pomáhať vám dlhodobo. Jednorázovému obchodu sa však nebránime. Výber necháme na vás.

pravidelný servis ak ste minulý rok neboli na pravidelnej preventívnej prehliadke u zubára, tento rok si priplatíte. Aby si naši klienti nemuseli „priplácať“, pravidelne sa im pozeráme na zúbky.

flexibilita prispôsobíme sa vašej momentálnej situácií, vašim požiadavkám, vaším cieľom. Všetko je o vzájomnej dohode.

vzťahy vďaka našej dlhoročnej praxe máme vo finančných inštitúciách vybudované nadštandardné obchodné vzťahy, ktoré pomáhajú našim klientov vyriešiť aj veci, ktoré sú za iných okolonstí neriešiteľné

zvyšovanie finančnej gramotnosti základné princípy sa od nás naučíte už pri prvotnej komunikácií. Počas spolupráce sa môžete ďalej učiť a zdokonaľovať. Čím viacej informácií od nás získate, tým menší je predpoklad, že vám niekto na finančnom trhu predá to, čo vlastne ani nepotrebujete.